Ev Dekorasyonu, Mutfak Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı  Modelleri


MUTFAK DOLABI MODELLERİ

Mutfak dolapları: Kaba bir tabirle mutfağın büyük bir kısmını kaplayan ve mutfakta kullanılan eşyaların, takımların, elektronik mutfak ürünlerinin, Bardakların vb. Bütün mutfak eşyalarının saklandığı kısımlara mutfak dolapları denir. Daha önce sizler için Mutfak modellerinin birçok çeşidini yazmıştık Kırmızısından tutunda klasik ve modern mutfak modellerine kadar. Ev dekorasyon bölümümüzden bu modellere bakabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel mutfak dolaplarını gelin tanıyalım. İlk olarak bordo ve aynalı mutfak dolapları ; Bordo renklerin hakim olduğu mutfak dolabı modelimiz üst kapaklarındaki aynaları ve kenarların metalik şeritleri ile oldukça iddialı bir model olarak duruyor evyenin hemen solunuzda gördüğünüz cam kenarı koyulması ve ocağın ortalanması ile mutfağa yemek pişirmek ve mutfak malzemelerini yerleştirmek için oldukça geniş bir alan kazandırmış. İkinci olarak kırmızı beyaz mutfak dolapları yarı ankastre yarı normal görüntüde ve çift rengin uyumu ile mutfağı farklı ve güzel göstermiş.

Son olarak sizlere Beyaz mutfak  dolaplarından bahsedeceğiniz.  Resim galerimizde görebileceğiniz gibi tamamı beyaz renklerden oluşan bu mutfak dolabı Klasik modern tarzın karışımı bir havaya sahip, Aynı zamanda raflarda kullanılan siyah mermerler beyaz olan dolaplarla harika bir uyum sergilemiş üst kısımlarda özellikle tavana dayanan ahşaplardaki işçilik gözlerden kaçmıyor. L şeklinde  dizilmiş bu dolaplar hem gösteriş bakımından  lüks bir görüntüye hem de kullanış bakımından oldukça kullanışlı bir yapıya sahip.

Mutfağınız için seçtiğimiz dolapları aşağıda resim galerimizde bulabilirsiniz ve istediğiniz modeli kendi mutfağınız için uygulayabilirsiniz.


Konuya Geri Dön

Facebook’da Paylaş

Yazar Hakkında

bulent -

Yorum yapın

*


Cilt Bakımı   Saç Bakımı 75 sorgu ile 1,539
kadky evden eve nakliyat ekmeky evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat baclar evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat