Gelinlik ve Abiye Modelleri, Moda Ve Giyim

En Güzel Gelinlik modelleri

En Güzel Gelinlik modelleri


GELİNLİK 

Gelinlik modelleri, gelinlikler, gelinlik yazımızda 2 firmanın gelinliklerini tanıtıcağız ikinci yazımızda diğer firmaları tanıtmaya çalışacağız. Resim galerimizden  beğendiğiniz firmanın ürünlerini yazdığımız adreslerden temin edebilirsiniz.

Gelinlik nedir : Kadınlar neden gelinlik giymek isterler, gelinlik nerden çıkmıştır,ilk kimler kullanmıştır gibi binlerce sorudan bazılarıını kısaca açıklayalım ve sonra gelinlik modellerini siz sevgili ziyaretçilerimize tanıtalım.

Türklerde Gelinlik 2. Abdülhamit zamanında 1898 yılında Kemalettin paşayla evlenen Naime Sultan giymiştir. Naime sultan aynı zamanda 2. Abdülhamitin kızıdır.  Avrupa da bir düğünde gördüğü beyaz elbisenin aynısını kendi düğününde giymek istemiştir. Daha sonra bu uygulama yaygınlaştı.Beyaz gelinlikler ilk olarak saraylarda yaygınlaşmış bir gelenektir.

Gelinlik modelleri :   öncelikle Evlenme çağına gelmiş kızlarımız için en güzel gelinlik modellerini araştırıp bir galeri sunmaktan mutluluk duyarız. Her genç kız illaki gelinlik giymek ister en güzel gelin olmak dünya evine girerken tüm gözlerin üzerinde olduğu bir elbise giymek sterler. Özellikle bizim toplumumuzda gelinlik giymeden evlenmek hiçte adetten değildir.

Sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel gelinlik modelleri ve firmalar

Justin Alexander Gelinlik modelleri  : ( www.laperi.com.tr ) adresinden temin edebileceğiniz bazı modeller. Resim galerimizden detaylıca inceleyiniz.

Justin alexander gelinlik modellerinde dikkat etmeniz gereken özellik vücut tipinize ve zevkinize uygun bir gelinlik modeli seçmektir. Her vücut tipi her gelinlik modeline uygun değildir.

İdeal vücutlu bayanlar adında anlaşılabileceği gibi belirgin bir bel yapısına sahiptirler belirgin bir göğüsle orantılı bir kalçaları vardır.

Dik dörtgen vücutlar : bu tür kadınlar vücudu kalçaya düz iner vücutta belirgin incelikler ve çıkıklıklar yoktur.

Armut vücutlar kalçaları dar omuzları geniş olan bayanların vücut yapısıdır ve bu tür bayanlar. Uzun kollu ve boyun kısmını kapayıcı gelinlik modelleri omuzları saklayacaktır.

Bu farklardan dolayı kendinize en uygun gelinlik modelini seçerken özen göstermelisiniz

Kabarık      Gelinlikler                          Kısa Gelinlikler                    A kesim gelinlikler

Deniz kızı  Gelinlik modeller          Balo Gelinlikleri        Büyük beden gelinlik  ve Elegant gelinlik

 

Akay Gelinlik modelleri    (  www.akay.com.tr )  Adresinden temin edebileceğiniz bazı model gelinlikler

Akay gelinlik modellerinde  DREAM gelinlik modelleri ve ELEGANCE ( Prenses Gelinlik modelleri ) gelinlik modelleri olarak 2ye ayrılıyor. Resim galerimiz den beğendiğiniz bir modeli akay gelinlikten temin edebiliriniz..


Konuya Geri Dön

Facebook’da Paylaş

Yazar Hakkında

admin -

Yorum yapın

*

Yorumlar


Cilt Bakımı   Saç Bakımı 82 sorgu ile 2,809
kadky evden eve nakliyat ekmeky evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat baclar evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat