Örgü Kazak Bluz, Örgü Modelleri

Ekosa Erkek Örgü Kazak Modelleri

Ekosa Erkek Örgü Kazak Modelleri


NAKIŞLI EKOSE ÖRGÜ ERKEK KAZAK

Ekosa nakışlı erkek örgü kazak modelleri, Erkek örgü kazaklar, Ekosa kazak örgüleri, Erkek örme kazak modelleri; Kendinden desenli nakışlı ekosa kazak modeli erkekleri kış aylarında Soğuk havalardan koruyan oldukça şık ve güzel bir model üstelik şablonlar yardımıyla kolaylıkla örülebilecek bir model. Resim galerimiz den kazak bittikten sonra nasıl görünecek görebilirsiniz.

Ekosa örgü kazak için Malzemeler: Renk kendinden desenli akıllı ip 560 gr, Şiş 4,5 numara

sablon1 Ekosa Erkek Örgü Kazak Modelleri

Erkek örgü kazak modeli şablonu

Resimi yakılaştırmak için üzerine tıklayınız   

 

Nakışlı ekose örgü erkek kazak yapılışı Ön: 110 ilmek atıp 2/2 lastik başlanır. 7 cm sonra düz örgüye geçilir. 36 cm düz örgüden sonra, kollar için her geliş gidişte 1’er ilmek kesilir. 19 cm sonra yaka için ortadaki 22 ilmek kesilir. 3 cm sonra omuzlardan kapatılır.

Nakışlı ekose örgü erkek kazak yapılışı Arka: 110 ilmek atıp 2/2 lastik başlanır. 7 cm sonra düz örgüye geçilir 36 cm düz örgüden sonra her gidiş gelişte yanlardan 1’er ilmek kesilir. 22 cm sonra ilmekler kapatılır.

Nakışlı ekose örgü erkek kazak yapılışı Kol: 48 ilmekle 2/2 lastik başlanır. 7 cm sonra düz örgüye geçilir. 5 sırada 1 her iki yandan 1’er ilmek arttırılır. 45 cm sonra her iki yandan önce 3’er ilmek, sonra her gidiş gelişte 1’er ilmek kesilir.

Ön parçaya ekose nakış yapılışı: Motif ipliğin çizgi renklerinden alınan iplikler iğneyle 3 cm aralıklarla basit dikiş adımlarıyla dikilir.

 


Konuya Geri Dön

Facebook’da Paylaş

Yazar Hakkında

admin -

Yorum yapın

*


Cilt Bakımı   Saç Bakımı 73 sorgu ile 1,500
kadky evden eve nakliyat ekmeky evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat baclar evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat